פוסט טיפוח פוסט לאס וגאס

הפוסט הבא מוקדש לכל מי שחזרה מחופשה במדבריות הלוהטים של מרוקו, נוואדה או הנגב. הוא גם מוקדש לכל מי שחזרה מטיסה ארוכה ולכל מי שעובר עליה חורף קשה. בקיצור- לכל אחת (ואחד, אנחנו לא מפלים) שמרגיש שהעור שלו אומלל ומיובש, שעוברים עליו ימים קשים וצריך בוסט רציני של לחות ואהבה.
מוצרים לחות שיער פנים גוף

יבש בווגאס. אני לא יודעת אם מדובר בטיסה הארוכה (5 שעות ממיאמי, 15 מהארץ), היובש המדברי הקיצוני (13% לחות, כשלשם ההשוואה באילת מדובר בכ50% לחות, בתלאביב 80%) או האלכוהול שנמצא בכל פינה- עור הפנים מיובש, הגוף מיובש, והשיער- שאלוהים ישמור.

לכן, אחרי החזרה מווגאס אני מרגישה שהגוף שלי  צריך תכנית שיקומית מיוחדת, וזה הזמן לשלוף את התותחים הכבדים.

I can’t feel my face when I’m with you

המוצר האהוב עלי להחזרת לחות הוא מי ורדים. הוא קליל על העור, לא מכביד, הריח שלו נעים ואפשר גם להשתמש בו בבוקר, לפני האיפור. בתיק הנסיעות יש לי גרסה מוקטנת של מי הורדים של פיקסי, בעוד בבית אני משתמשת באלו של פרש ובכנות, אין לי כלל העדפה ביניהן. מי הפנים של פרש מכילים עלי כותרת אמיתיים שגורמים למוצר להרגיש כאילו אנחנו נמצאות בספא אתני במרוקו, אבל במבחן התוצאה אין הבדל ממשי.

מוצרים מומלצים שמעניקים לחות פנים שיער גוף

לרכישה

לחות לפנים לגוף לשיער לעור מיובש

לרכישה

עוד מוצר כיפי לשימוש הוא מסיכת השינה של LANEIGE, מותג קוריאני שמפורסם בעיקר בזכות מסיכת לחות לשפתיים. על אף שהפורמולה של המסיכה אינה נקייה לחלוטין, השימוש בה בהחלט החזיר קצת חיות לעור האומלל שלי.

מוצרים מוצלחים לטיפול ביובש ליובש

לרכישה

המוצר האחרון הוא מסיכת נייר. כן כן, כמה קלישאתי שזה נשמע. לא מדובר במסכה ספציפית של מותג מסוים, שכן מבחינתי כולן בתכלס עושות את אותו הדבר- גורמות לפרצוף שלי להיראות כאילו הדביקו אותו חזרה למשהו שניתן להסתובב איתו בציבור. בדרך כלל משתמשת בהן לפני אירוע חשוב או אחרי טיסה ארוכה, והתועלת שלהן בהחלט עזרה לפרצוף שלי לחזור להיות אנושי גם ביובש המוגזם של מדבריות נוואדה.

טיפ חשוב! ספרו לבן הזוג/השותפה/ההורים טרם השימוש במסיכת הנייר. התקף לב של מי מהנוכחים בבית לא יעשה חסד עם עור הפנים שלכן.

המלצות לטיפול בעור יבש מיובש

לרכישה

המלצות מוצרים לעור יבש חורף עור מיובש מוצרים המעניקים לחות

לרכישה

You like my hair? Jee thanks, just bought it

למרות כמות המהמרים שנמצאת באופן קבוע בקזינואים, המפסיד העיקרי בווגאס הוא השיער שלי. אם גם ביומיום השיער שלי יחסית יבש וצריך תשומת לב מיוחדת  (זה המחיר של צבע והחלקות), היובש המדברי גורם לו להיות אומלל אף יותר- יותר קשרים, יותר מיובש, ובעיקר החמרה של נשירה. לא סקסי.

במהלך השהות בווגאס, המושיע שלי היה סרום הוויזארד של אמיקה, שנקנה כחלק ממארז נסיעות של המותג. על פי החברה הוא אמור לשמור על השיער מנזקי הסביבה, לקצר את זמן הייבוש ולמנוע קשרים, אבל השימוש העיקרי שלי בו היה כדי להחדיר קצת לחות למצבו העגמומי של השיער שלי, ובגזרה הזו הוא בהחלט נתן עבודה.

מוצרים שיעזרו להתמודד עם עור יבש

לרכישה

השיקום המשמעותי ביותר של השיער יקרה אחרי שימוש במסיכה, כשהפייבוריט שלי היא מספר 3 של אולפלקס. התענוג עצמו אינו זול, אך מדובר במותג שמהווה שם דבר בתחום טיפולי השיער בעולם. כדי להעצים את האפקט המלחח של המסיכה אני מורחת אותה על שיער נקי לפני השינה, ומורידה רק בבוקר. התוצאה קסם.

איך מתמודדים עם יובש בשיער בעור בגוף בפנים

לרכישה

לאחר החפיפה אני מוסיפה את השימוש בשמן לשיער של OUAI, שכשמו כן הוא- משמן את השיער מבלי להפוך אותו לגריסי. מביקורות ברשת הבנתי שלא כולם יתחברו לריח שלו כך שאם אתן רגישות לריחות רצוי לדלג, אך עבורי מדובר דווקא בתוספת נעימה וכיפית.

מוצרים נגד יובש פנים גוף עור שיער

לרכישה

Rock your body

עור מיובש הוא עור עצוב, ולכן כדאי לתת לו אקסטרה אהבה בימים שלאחר החזרה לשגרה, אבל אקסטרה אהבה לא בהכרח אומר אקסטרה זמן. המוצר המושלם לעצלניות מיובשות הוא חמאת המלח של אהבה- שבמוצר אחד סוגרת את הפינה עם הסרת העור היבש והענקת לחות. המרקם שלה קסום ונימוח, הריח לא משתלט, ובחיי שמעולם לא הייתי מאוהבת עד כלות בפאקינג פילינג. 

איך לטפל בעור יבש מיובש

לרכישה

עוד מוצר מנצח שגיליתי די לאחרונה והפך לפייבוריט באופן מידי (לא רק שלי, גם רואי התאהב) הוא הסקראבי של לאש. גם כאן מדובר במוצר שמתפקד כמנקה ומלחח במקביל, כיוון שחציו של הסבון המוצק הוא פילינג וחציו קונדישינר לגוף. המינוס- את מוצרי לאש לא ניתן לשלוח לארץ, ולכן יש להשתמש בחברת שילוח או האופציה המועדפת עלי- לצוד את מוצרי לאש בטיול הבא שלכם לאירופה או ארה"ב.

מוצרים מפנקים לחות לעור לשיער לפנים לגוף

לרכישה

איך אתן מנצחות את היובש?

*גילוי נאות- חלק מהקישורים בפוסט הינם קישורים ריווחיים

אהבת את הפוסט?
הנה עוד כמה מומלצים

רילוקיישן למיאמי ארצות הברית ישראלים באמריקה תקופת הקורונה

על קורונה, אינסטגרם ורילוקיישן- האם יש מקום לקהילות ב2020?

המילה השחוקה ביותר בסושיאל מדיה בשנת 2019 הייתה קהילה. ממילה עוצמתית, שמתארת תחושת קרבה אמיתית שמאחדת בין אנשים שמאמינים בעקרונות משותפים, מטרות משותפות- הפכה המילה קהילה למעוררת סלידה ואפילו מעט ציניות ברגע שהיא נשמעת בחלל.

להמשך הפוסט>>
וויקי וואצ'י חופשה בצפון מערב פלורידה מקומות ששווה לסוע אליהם פלא תבל

וויקי וואצ'י זו לא קללה בסווהילית, זה המקום היפה ביותר בפלורידה

יש את המקומות האלה, שהשם שלהם פשוט קופץ לך בכל מקום. מקומות שתשמע עליהם שוב ושוב ושוב, תתייק לעצמך במוח, והם הראשונים שיקפצו לך ברגע שתהיה הזדמנות לחופשונת.

אחד היעדים בפלורידה ששמעתי עליהם הכי הרבה, והתמונות שלו הכי קרצו לי, היה נהר הוויקי וואצ'י.

להמשך הפוסט>>
חתונה בקורונה בזום רילוקיישן בארה"ב

כלה אורבנית טורבו

הפוסט הבא הוא לא מדריך לארגון חתונה תוך יומיים, הוא גם לא איך לצלוח חתונה דרך הזום. זה סיפור פשוט על מגפה עולמית, רילוקיישן לצידו השני של העולם, ואהבה ענקית בין שני אנשים, שלפעמים גם גורמת להם לעשות דברים ממש מטומטמים.

להמשך הפוסט>>

גן עדן על מפרץ מקסיקו- וולקאם טו נייפלס, פלורידה

בפעם הראשונה שהגעתי לנייפלס, הציפייה שלי לא הייתה בשמיים. קצת ים, קצת שמש, קצת צ'יל. 

בפעם השניה כבר הצלחתי לקלוט את הייחוד של העיר, והתחלתי לתהות אולי שווה מדי פעם לחזור למוכר והידוע.

בפעם השלישית והרביעית, כבר הבנתי שנייפלס היא יעד הגו-טו שלי לקוויק גטאוואי מהעיר, היעד האולטימטיבי לברוח אליו.

אבל כשחושבים על זה ברצינות לרגע- איך אפשר שלא?

להמשך הפוסט>>

רודוס למתקדמים- חופשת לייפסטייל באי היווני

הנה פרט טריוויה שכנראה לא ידעתם עלי- במשך שלוש שנים גרתי און אנד אוף ברודוס.

כן כן, האי היווני המוכר, אליו מגיעים אלפי ישראלים כל שנה, הפך עבורי לבית שני. הייתי נשלחת אליו לעבודה שנה אחר שנה לקבל את הטיסות הישראליות שמגיעות לאי, בעיקר כי זהו היעד המועדף על ישראלים ביוון ובכלל.

להמשך הפוסט>>
סגירת תפריט